Szukaj produktu:

Wpisanie znaku 'spacji' zainicjuje wczytanie podpowiedzi.

Chcesz skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki?
Kliknij tutaj.


Szukaj w serwisie:

PROPOZYCJE WYDAWNICZE

1. Propozycje wydawnicze w wersji papierowej prosimy nadsyłać  na adres wydawnictwa, ul. Kościuszki 142, 50-439 Wrocław. Prosimy o maszynopis (około 1800 znaków na stronie, format A4), w jednym egzemplarzu. Teksty na płycie CD (lub pendrive) prosimy wysyłać na ww. adres redakcji. Wersje elektroniczne prosimy kierować na adres: wydawnictwo@atutoficyna.pl

2. Przed wysłaniem tekstu prosimy zapoznać się z naszym profilem wydawniczym – katalog jest dostępny na stronie internetowej.

3. Do tekstu prosimy dołączyć krótką informację o autorze, dane kontaktowe oraz notkę o tekście (chętnie streszczenie).

4. Pytania, oferty, ewentualnie niewielkie próbki przekładów w wersji elektronicznej prosimy kierować na adres ogólny wydawnictwa: wydawnictwo@atutoficyna.pl

5. Czas rozpatrywania propozycji wynosi około trzech miesięcy. Redakcja nie ma obowiązku uzasadniać podjętych decyzji. Nie zajmujemy się również recenzowaniem utworów na zlecenie ani udzielaniem porad.

6. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za nadesłane materiały i odsyłamy je tylko na wyraźne życzenie Autora i na jego koszt.

Z góry dziękujemy wszystkim Autorom za cierpliwość i wyrozumiałość.

Redakcja

Powrót

Open Access

 

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.