Szukaj produktu:

Wpisanie znaku 'spacji' zainicjuje wczytanie podpowiedzi.

Chcesz skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki?
Kliknij tutaj.


Szukaj w serwisie:

Biblioteka Dolnego Śląska

Skomplikowane dzieje Dolnego Śląska stwarzają niepowtarzalną okazję, by w jego losach szukać wspólnego mianownika. W zamierzeniu wydawnictwa poszczególne tomy serii Biblioteka Dolnego Śląska mają naprowadzać na jego trop w różnych dziedzinach: w historii, dziedzictwie kulturowym i myśli ludzkiej.

Seria pod redakcją prof. Teresy Kulak, dra Ryszarda Gładkiewicza, prof. Marka Hałuba, prof. Jana Harasimowicza, prof. Krzysztofa A. Kuczyńskiego, Witolda Podedwornego i prof. Andrzeja Zawady.

 • Pochwała prowincji

  Andrzej Zawada

  Wnikliwe spojrzenie na Dolny Śląsk ostatniego półwiecza i świadectwo o nim utrwalone w literaturze i kulturze, na Dolny Śląsk jako region pograniczny: historycznie, geograficznie, etnicznie, kulturowo, na miejsca ważne dla jego mieszkańców oraz dla ludzi, którzy tworzą jego mitologię.

  Ten produkt jest niedostępny dla koszyka.

 • Taki zwyczajny. O profesorach Uniwersytetu Wrocławskiego

  Wanda Dybalska

  Profesor zwyczajny to najwyższy tytuł naukowy w karierze uczonego. Ale słowo „zwyczajny” znaczy również – żyjący codziennymi sprawami, nieuczenie. 

  Cena: 22.00 PLN

  31.50 PLN   w tym VAT 5%

  KUP KSIĄŻKĘ

Open Access

 

Przystępność tekstów urzędowych w internecie

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.