Szukaj produktu:

Wpisanie znaku 'spacji' zainicjuje wczytanie podpowiedzi.

Chcesz skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki?
Kliknij tutaj.


Szukaj w serwisie:

Litteraria Silesiana

Seria Litteraria Silesiana ma utrwalić w pamięci czytelniczej twórczość nieżyjących pisarzy Wrocławia i Dolnego Śląska. Serię redaguje dr Marek Graszewicz.

 • Feliks Przybylak

  Wobec. Wiersze i przekłady / OUTLET


   

  Uwaga: egzemplarz pochodzący ze zwrotów. Sprawdź ⇒

  Wstęp: Jacek Łukasiewicz

  Na ten obszerny tom wierszy składają się teksty własne Feliksa Przybylaka (wybór ze zbiorów „Poza szumem” i „To i tamto”, zbiór „Wobec”) oraz antologia przekładów – fascynująca wędrówka wśród niemieckojęzycznych poetów, szukanie u nich tego, co świetne, prawdziwe, głębokie. Autorzy tłumaczonych wierszy to m.in. Friedrich Hölderlin, Gottfried Benn, Paul Celan, Ilse Aichinger, Georg Trakl.

  Cena: 30.00 PLN

  44.00 PLN   w tym VAT 5%

  KUP KSIĄŻKĘ
 • Marianna Bocian

  Jasno i bogato. Utwory poetyckie / OUTLET


  Uwaga: egzemplarz pochodzący ze zwrotów. Sprawdź ⇒

  W tomie zebrano najpiękniejsze wiersze wrocławskiej poetki. Do książki dołączona jest także płyta z 28 utworami autorki w interpretacji Bożeny Adamek i Danuty Bednarek.

  Cena: 42.00 PLN

  51.00 PLN   w tym VAT 5%

  KUP KSIĄŻKĘ
 • Lothar Herbst

  Wiersze zebrane


  Tom tekstów lirycznych, zebranych przez Marka Graszewicza i Andrzeja K. Waśkiewicza, zawierający szereg niepublikowanych dotychczas utworów znanego, nieżyjącego już wrocławskiego poety, działacza związanej z Solidarnością i Solidarnością Walczącą antykomunistycznej opozycji oraz naczelnego redaktora Radia Wrocław.

  Ten produkt jest niedostępny dla koszyka.

Open Access

 

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.