Szukaj produktu:

Wpisanie znaku 'spacji' zainicjuje wczytanie podpowiedzi.

Chcesz skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki?
Kliknij tutaj.


Szukaj w serwisie:

4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ
7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LINK DO KSIĄŻKI
3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ
Baner_Wojtucki1.jpg
6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LINK DO KSIĄŻKI
5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ

Oficyna Wydawnicza ATUT działa od 1993 roku. Jest rozpoznawalna jako wydawnictwo specjalizujące się w publikacjach naukowych i popularnonaukowych oraz książkach związanych z szeroko rozumianym pograniczem kulturowym Dolnego Śląska. Czytelnik znajdzie w jej ofercie również wydawnictwa niemcoznawcze i czechoznawcze, książki w językach niemieckim, czeskim i angielskim oraz polską i zagraniczną literaturę piękną

Krzysztof Wojewodzic (redakcja)

WydAIniej. Jak sztuczna inteligencja usprawni twoją pracę


Poznaj sztuczną inteligencję w przystępny sposób, odkryj różnorodne zastosowania AI w wielu dziedzinach, zrozum wyzwania związane z jej rozwojem i poznaj perspektywy jej dalszej ewolucji.

Zapoznaj się także z problematyką regulacji sztucznej inteligencji i odkryj, jak AI może przyczynić się do Twojego sukcesu - wszystko zgromadzone w jednej książce!
Książka “wydAIniej” nauczy Cię jak pracować o połowę szybciej dzięki technologii. Dowiesz się, jak stosować AI między innymi w takich dziedzinach jak: kierowanie organizacją i zespołem, sprzedaż i marketing, sztuka, tworzenie gier i programowanie. Dodatkowo poruszymy zagadnienia bezpieczeństwa oraz prawa w AI, tak byś czuł się komfortowo w tej dziedzinie, nawet jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki.


Sprzedaż za pośrednictwem: www.wydainiej.pl

    Ten produkt jest niedostępny dla koszyka.

    Open Access

     

    Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.