Szukaj produktu:

Wpisanie znaku 'spacji' zainicjuje wczytanie podpowiedzi.

Chcesz skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki?
Kliknij tutaj.


Szukaj w serwisie:

Baner_30lecie1.jpg
Baner_Kuligowski.jpg

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ
Baner_Wojtucki1.jpg
Baner_Maliszewski1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baner_Werszler.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ
Sakowski_baner1.jpg
Baner_Diesirae.jpg

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ

Oficyna Wydawnicza ATUT działa od 1993 roku. Jest rozpoznawalna jako wydawnictwo specjalizujące się w publikacjach naukowych i popularnonaukowych oraz książkach związanych z szeroko rozumianym pograniczem kulturowym Dolnego Śląska. Czytelnik znajdzie w jej ofercie również wydawnictwa niemcoznawcze i czechoznawcze, książki w językach niemieckim, czeskim i angielskim oraz polską i zagraniczną literaturę piękną

Norbert Morciniec

Ciekawostki języka niemieckiego nie tylko dla germanistów


Który język jest najstarszym językiem germańskim? Czym różni się język wysokoniemiecki od języka dolnoniemieckiego? Skąd pochodzą niemieckie nazwy dni tygodnia?

Czy w Austrii używa się takiego samego języka jak w Niemczech, czy w Szwajcarii mówi się po niemiecku? Na te i wiele innych pytań, które często zadawali studenci w trakcie zajęć z języka niemieckiego oraz seminariów magisterskich, stara się odpowiedzieć w niniejszej książce specjalista z zakresu językoznawstwa niemieckiego i niderlandzkiego, długoletni profesor na Uniwersytecie Wrocławskim Norbert Morciniec.

 

 

40.00 PLN

w tym VAT 5%


Dostępność: TAK

ilość

Recenzje produktu

Open Access

 

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.