Szukaj produktu:

Wpisanie znaku 'spacji' zainicjuje wczytanie podpowiedzi.

Chcesz skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki?
Kliknij tutaj.


Szukaj w serwisie:

4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ
7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LINK DO KSIĄŻKI
3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ
Baner_Wojtucki1.jpg
6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LINK DO KSIĄŻKI
5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ

Oficyna Wydawnicza ATUT działa od 1993 roku. Jest rozpoznawalna jako wydawnictwo specjalizujące się w publikacjach naukowych i popularnonaukowych oraz książkach związanych z szeroko rozumianym pograniczem kulturowym Dolnego Śląska. Czytelnik znajdzie w jej ofercie również wydawnictwa niemcoznawcze i czechoznawcze, książki w językach niemieckim, czeskim i angielskim oraz polską i zagraniczną literaturę piękną

Adam Szynol

Okiem naczelnych. Prasa regionalna z perspektywy jej (byłych) redaktorów


To unikatowa monografia medioznawcza, której trzonem są wywiady przeprowadzone z redaktorami naczelnymi dzienników regionalnych.

Od przejęcia 20 tytułów Polska Press Grupy przez Orlen to pierwsza taka publikacja, która w analitycznej formie próbuje z jednej strony zdiagnozować najważniejsze problemy, z którymi borykały się dzienniki regionalne w ostatnich latach, a z drugiej skatalogować wyzwania, przed jakimi stanęły redakcje po zmianie właściciela. Jeden z byłych naczelnych przejęcie przez spółkę skarbu państwa skwitował w redakcji krótko: „musicie mieć świadomość, że to koniec wolnej prasy”.

 

Recenzja książki / EJO

Recenzja książki / Press.pl
50.00 PLN

w tym VAT 5%


Dostępność: TAK

ilość

Recenzje produktu

Open Access

 

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.