Szukaj produktu:

Wpisanie znaku 'spacji' zainicjuje wczytanie podpowiedzi.

Chcesz skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki?
Kliknij tutaj.


Szukaj w serwisie:

4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ
7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LINK DO KSIĄŻKI
3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ
Baner_Wojtucki1.jpg
6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LINK DO KSIĄŻKI
5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ

Oficyna Wydawnicza ATUT działa od 1993 roku. Jest rozpoznawalna jako wydawnictwo specjalizujące się w publikacjach naukowych i popularnonaukowych oraz książkach związanych z szeroko rozumianym pograniczem kulturowym Dolnego Śląska. Czytelnik znajdzie w jej ofercie również wydawnictwa niemcoznawcze i czechoznawcze, książki w językach niemieckim, czeskim i angielskim oraz polską i zagraniczną literaturę piękną

Agnieszka Kołodziej, Magdalena Ślawska, Anna Ursulenko, Bartosz Juszczak (redakcja)

Słowiańszczyzna dawniej i dziś. Język, literatura, kultura, vol. V


Monografia ze studiów slawistycznych V

Jednym z impulsów do opracowania monografii były owocne dyskusje podjęte w międzynarodowym gronie badaczy podczas konferencji naukowej „Słowiańszczyzna dawniej i dziś – język, literatura, kultura”, która odbyła się we Wrocławiu 21–22 października 2021 roku. Wielość przemyśleń, refleksji i pomysłów zrodzonych podczas tego spotkania naukowego, prezentowanych synchronicznie zarówno w przestrzeni realnej, jak i wirtualnej, zainspirowała do wydania opracowania o tematyce zbliżonej do tej poruszanej podczas wspomnianej konferencji. Wielopłaszczyznowe eksploracje Słowiańszczyzny, prowadzone przez autorów tekstów przy wykorzystaniu różnych perspektyw badawczych, dotykają nie tylko aspektu lingwistycznego, literackiego czy kulturowego, ale cechuje je również charakter interdyscyplinarny.

 

 

60.00 PLN

w tym VAT 5%


Dostępność: TAK

ilość

Produkty powiązane

Recenzje produktu

Open Access

 

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.