Szukaj produktu:

Wpisanie znaku 'spacji' zainicjuje wczytanie podpowiedzi.

Chcesz skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki?
Kliknij tutaj.


Szukaj w serwisie:

4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ
7.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LINK DO KSIĄŻKI
3.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ
Baner_Wojtucki1.jpg
6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LINK DO KSIĄŻKI
5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ

Oficyna Wydawnicza ATUT działa od 1993 roku. Jest rozpoznawalna jako wydawnictwo specjalizujące się w publikacjach naukowych i popularnonaukowych oraz książkach związanych z szeroko rozumianym pograniczem kulturowym Dolnego Śląska. Czytelnik znajdzie w jej ofercie również wydawnictwa niemcoznawcze i czechoznawcze, książki w językach niemieckim, czeskim i angielskim oraz polską i zagraniczną literaturę piękną

Edward Sakowski, Aleksander Sakowski

Do fotografa przyszła żyrafa... / Once a Giraffe Was to Be Photographed...


Pewna nietuzinkowa żyrafa, która miała bardzo długą szyję i wrodzoną elegancję, zapragnęła uwiecznić się na zdjęciu. Taka modelka to dla fotografa prawdziwe wyzwanie!

Jak wyglądało ich spotkanie i co z niego wynikło, dowiecie się, drodzy Czytelnicy, z tej książeczki, którą napisałem z myślą o moich kochanych wnukach, Adamie i Danielu, i wszystkich dzieciach, które uwielbiają te przesympatyczne afrykańskie zwierzęta, jakimi są żyrafy.

A certain extraordinary giraff e which had a very long neck and elegant manners, wished to be captured on camera. This sort of model is a real challenge for any photographer! What was their encounter like and what happened – this you will learn my dear readers from this book which I have written for my beloved grandchildren Adam and Daniel – as well as all children who love wonderful exotic animals such as the giraffe.

Edward Sakowski

  30.00 PLN

  w tym VAT 5%


  Dostępność: TAK

  ilość

  Produkty powiązane

  Recenzje produktu

  Open Access

   

  Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.