Szukaj produktu:

Wpisanie znaku 'spacji' zainicjuje wczytanie podpowiedzi.

Chcesz skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki?
Kliknij tutaj.


Szukaj w serwisie:

CZOCHRALSKI_Baner.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

SPRAWDŹ
WITKIEWICZ_Baner_NAGRODA.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 WIĘCEJ INFORMACJI

Bestiarium staropolskie

Bestiarium staropolskie

Publikacja obejmuje partie poświęcone zwierzętom lądowym (zarówno domowym, jak i dzikim) oraz stworzeniom wodnym. Pojawiające się w tych księgach krótkie charakterystyki poszczególnych gatunków, poprzedzające instruktarz dotyczący ich leczniczej użyteczności, należą do najwcześniejszych w piśmiennictwie polskim i jako takie stanowią ważne świadectwo ówczesnej wiedzy zoologicznej.

WIĘCEJ
Requiem_dla_Wroclawia_baner.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ
Nowe Ateny. Jadów i czartowskich zdrad matka Thessalia

Nowe Ateny. Jadów i czartowskich zdrad matka Thessalia

Benedykt Chmielowski

Jadów i czartowskich zdrad matka Thessalia to dotyczący magii rozdział z części trzeciej Nowych Aten – sławnej encyklopedii księdza Benedykta Chmielowskiego, wydanej drukiem w połowie XVIII wieku.

WIĘCEJ

Strona w przebudowie. W wypadku problemów z dotarciem do poszukiwanych informacji prosimy o kontakt mailowy: wydawnictwo@atutoficyna.pl

Andrzej Krajna, Leszek Ryk, Krystyna Sujak-Lesz (redakcja)

Kształcenie nauczycieli w Uniwersytecie Wrocławskim


Księga Jubileuszowa Centrum Edukacji Nauczycielskiej 2000–2020

Tom wydany z okazji 20-lecia Centrum Edukacji Nauczycielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. W książce znalazły się teksty opisujące dydaktyczną, ale także naukowo-metodyczną działalność centrum. Nie zabrakło dokumentów archiwalnych pozwalających pełniej zobaczyć historię tworzenia i funkcjonowania tej jednostki uniwersyteckiej. Czytelnik znajdzie tu także nowe artykuły pracowników centrum dotyczące szeroko rozumianej edukacji, które zostały przygotowane specjalnie do tej monografii, oraz Appendix Historia fizyki doświadczalnej Uniwersytetu Wrocławskiego (1945–1969), przypominający związek tej jednostki z Instytutem Fizyki Doświadczalnej UWr.

 

Osoby zainteresowane zakupem publikacji proszone są o kontakt z Centrum Edukacji Nauczycielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego

Ten produkt jest niedostępny dla koszyka.

Open Access

 

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.