Szukaj produktu:

Wpisanie znaku 'spacji' zainicjuje wczytanie podpowiedzi.

Chcesz skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki?
Kliknij tutaj.


Szukaj w serwisie:

CZOCHRALSKI_Baner.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

SPRAWDŹ
WITKIEWICZ_Baner_NAGRODA.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 WIĘCEJ INFORMACJI

Bestiarium staropolskie

Bestiarium staropolskie

Publikacja obejmuje partie poświęcone zwierzętom lądowym (zarówno domowym, jak i dzikim) oraz stworzeniom wodnym. Pojawiające się w tych księgach krótkie charakterystyki poszczególnych gatunków, poprzedzające instruktarz dotyczący ich leczniczej użyteczności, należą do najwcześniejszych w piśmiennictwie polskim i jako takie stanowią ważne świadectwo ówczesnej wiedzy zoologicznej.

WIĘCEJ
Requiem_dla_Wroclawia_baner.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIĘCEJ
Nowe Ateny. Jadów i czartowskich zdrad matka Thessalia

Nowe Ateny. Jadów i czartowskich zdrad matka Thessalia

Benedykt Chmielowski

Jadów i czartowskich zdrad matka Thessalia to dotyczący magii rozdział z części trzeciej Nowych Aten – sławnej encyklopedii księdza Benedykta Chmielowskiego, wydanej drukiem w połowie XVIII wieku.

WIĘCEJ

Strona w przebudowie. W wypadku problemów z dotarciem do poszukiwanych informacji prosimy o kontakt mailowy: wydawnictwo@atutoficyna.pl

Józef Krawczyk, Ilona Żeber-Dzikowska, Jakub Maciej Łubocki (redakcja)

O ciekawości poznawczej w edukacji przyrodniczej / EBOOK


Przedstawiona [w książce] problematyka jest odpowiedzią na wyzwania, przed jakimi stoi współczesna dydaktyka przedmiotów przyrodniczych.

W monografii autorzy wskazują założenia i możliwości realizacji nowej reformy w zakresie rozwijania zainteresowań, kształtowania umiejętności, jakości i efektywności kształcenia. Naprzeciw tym wyzwaniom i problemom współczesnej szkoły stoi kreatywny nauczyciel podejmujący istotne decyzje w pracy z uczniem czy studentem. Autorzy monografii zwrócili uwagę na bardzo istotną rolę w kształceniu przyrodniczym przyszłych pokoleń, jaką jest efektywność kształcenia, proponując liczne rozwiązania dydaktyczne oparte na innowacyjności i kreatywności, podkreślając ogromne znaczenie zwłaszcza zajęć terenowych.

 z recenzji dr hab. prof. UP Bożeny Wójtowicz

40.00 PLN

w tym VAT 5%


Dostępność: TAK

ilość

Open Access

 

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.