Szukaj produktu:

Wpisanie znaku 'spacji' zainicjuje wczytanie podpowiedzi.

Chcesz skorzystać ze szczegółowej wyszukiwarki?
Kliknij tutaj.


Szukaj w serwisie:

Krystyna Paprzyca, Krystyna Romaniak, Justyna Kobylarczyk (redakcja)

Win Win Win. Uczelnia - Samorząd - Biznes.


Książka powstała jako podsumowanie wybranych działań prowadzonych w ramach projektu Europejski Fundusz Społeczny – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój pt. „Zaprojektowany na sukces zawodowy – kompetencje zamawiane dla Architektów”.

Projekt ten poświęcony był podnoszeniu kompetencji studentów, czego zamierzonym efektem ma być lepsze przygotowanie absolwentów do wejścia w działalność zawodową na współczesnym rynku pracy. Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej w procesie kształcenia dba o zapewnienie związków przekazywanej studentom wiedzy teoretycznej i metod rozwijania ich osobowości z praktycznymi aspektami zawodu, poprzez porozumienia o współpracy z szeroko rozumianym otoczeniem gospodarczym i władzami samorządowymi. Ta praktyka współpracy w sposób zorganizowany i zinstytucjonalizowany realizowana jest intensywnie od 2014 roku.

 

 

  25.00 PLN

  55.00 PLN

  w tym VAT 5%


  Dostępność: TAK

  ilość

  Open Access

   

  Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.